ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



АМПУ: сьогодні «Велика Одеса» відправила 7 суден з агропродукцією
12:33 / 27.10.2022

ОДЕСА, 27 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Після розблокування портів «Великої Одеси» в напрямку Босфору вийшло вже 397 суден з українським продовольством.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці «Адміністрація морських портів України/Ukrainian Sea Ports Authority».

В повідомленні АМПУ сказано:

Сьогодні, 27 жовтня, в рамках реалізації «Зернової ініціативи» з портів «Чорноморськ» та «Південний» вийшли 7 суден зі 102 тис. тонн агропродукції. Судна прямують до країн Африки, Азії та Європи.

Серед них балкер STELLA GS із 30,6 тис. тонн кукурудзи для Тунісу.

«Завдяки злагодженій роботі колективу ДП «АМПУ» і портових операторів нам вдалось подалати черговий рубіж — 9 млн тонн. Саме стільки української агропродукції відправлено до країн світу. Незважаючи на перепони, які чинить росія свідомо затримуючи повноцінну реалізацію «зернової ініціативи», завдяки чому, порти працюють на 30% своєї потужності, ми робимо все можливе щоб забезпечити регулярність відправок та нарощувати обсяги обробки вантажів», — наголосив Олексій Востріков очільник Адміністрації морських портів України.

З 1 серпня уже 397 суден експортували через порти Великої Одеси 9 млн тонн української агропродукції до країн Африки, Азії та Європи.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
18:14 03.08.2026
17:24 03.08.2026
17:05 03.08.2026
16:50 03.08.2026
16:27 03.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015