|
Поради щодо управління емоціями та підтримки дітей під час війни
17:23 / 19.05.2022
ОДЕСА, 19 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Товариство з обмеженою відповідальністю «Одеський припортовий завод» опублікувало поради щодо управління емоціями та підтримки дітей під час війни. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеського припортового заводу. У повідомленні підприємства сказано: Під час війни через часте перебування в укриттях та втрату звичного середовища може виникнути тривога та стрес у батьків та дітей. У такому випадку варто знати, як керувати своїми почуттями та допомогти дітям почуватися в безпеці. Як допомогти собі та дітям під час війни, повідомили в Центрі громадського здоров'я МОЗ України. 👆Як керувати своїми емоціями Зокрема, спочатку людині треба навчитися дбати про себе. Для цього потрібно: ☑️ у моменти сильного стресу приділіть собі хоча б пару хвилин; ☑️ прислухайтеся до свого подиху, сконцентруйтеся на вдихах та видихах; ☑️ покладіть руку на живіт і відчуйте, як він підійматися та опускається з кожним видихом. Також впоратися зі стресом допоможуть прості практичні способи. Наприклад, коли дуже тяжко, намагайтеся робити рутинні справи. Адже саме рутина допоможе відірватися від проблем. До того ж діти також почуватимуться у безпеці. 👆Як підтримувати дітей Під час війни дорослі можуть допомогти дітям у кризових ситуаціях стати сильнішими. Для цього потрібно: ☑️ попросіть дітей допомогти впоратися з вашими сімейними справами; ☑️ хвалите дітей за те, що вони зробили щось добре; ☑️ якщо ви втратили самоконтроль, то зробіть 10-секундну паузу. Також психологи радять: ☑️ не замовчуйте емоції та переживання: говоріть з дитиною, запитуйте, що вона відчуває, чому їй тривожно; ☑️ поясніть, що боятися — це нормально; ☑️ намагайтеся максимум часу бути поруч з дитиною, щоб вона відчувала підтримку; ☑️ поясніть, що наразі дуже важливо дотримуватися рекомендацій батьків. |
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
Останні новини:
17:32 22.11.2024
17:16 22.11.2024
16:46 22.11.2024
16:25 22.11.2024
16:14 22.11.2024
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 1.558 |