ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




4 человека отравились грибами в Херсонской области
09:28 / 02.11.2007

ХЕРСОН, 02 НОЯБРЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 1 ноября еще 4 человека отравились в результате употребления дикорастущих грибов, , передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили в Центре пропаганды ГУ МНС в Херсонской области.

1 ноября около 3 часов 50 минут в центральную районную больницу пгт Горностаевка поступили в тяжком состоянии 2 местные жительницы 42 и 27 дет, и мужчина 31 года в состоянии средней тяжести. Диагноз: отравление в результате употребления дикорастущих грибов.

В тот же день в Великоалександровском районе в местную больницу поступила в тяжком состоянии 15-летняя местная жительница с диагнозом «отравление дикорастущими грибами».

Как сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», 31 октября 2007 года в 11 часов в Херсонской областной больнице от отравления грибами умерла жительница Херсона 24 лет.

Также 31 октября в Горностаевскую районную больницу поступил 47-летний мужчина в состоянии средней тяжести с диагнозом «отравление дикорастущими грибами».

Всего на сегодня в 2007 году от отравления дикорастущими грибами в Херсонской области пострадали 46 человек, из них 9 детей. Один случай — смертельный.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:35 10.02.2026
16:42 10.02.2026
16:34 10.02.2026
15:52 10.02.2026
15:06 10.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.143