ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Новини / Житлово-комунальне господарство
Співробітники «Інфоксводоканалу» попереджають мешканців Перлини біля моря про можливі перебої з водопостачанням.
Вночі 22 грудня під час чергової атаки були пошкоджені два енергетичні обʼєкти ДТЕК Одеські електромережі, один із них тільки протягом цього року вже вдруге зазнає значних руйнувань.
У зв’язку з проведенням планового технічного обслуговування 21 грудня з 15:00 до 14:00 23 грудня буде призупинено роботу бюветних комплексів на вул. Інглезі та вул. Геранієва.
У зв’язку з проведенням планового технічного обслуговування 20 грудня з 15:00 до 14:00 21 грудня буде призупинено роботу бюветних комплексів на проспекті Небесної Сотні, 14 та у сквері Мечникова.
У ряді одеських будинків 19 грудня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Одесі організовано підвезення технічної води мешканцям будинків, які залишились без водопостачання.
Бювети на вул. І. Рабіна і в Старобазарному сквері тимчасово не працюватимуть зв’язку із проведенням технічного обслуговування устаткування.
Вночі 19 грудня під час чергової ворожої атаки було пошкоджено енергетичний об’єкт ДТЕК «Одеські електромережі». Через значні руйнування ситуація з електропостачанням в Одесі та області залишається складною, а аварійно-відновлювальні роботи тривають у цілодобовому режимі з пріоритетом для об’єктів критичної інфраструктури.
19 грудня з 8.30 в Одесі організовано підвезення технічної води мешканцям будинків, які залишились без водопостачання.
Через відсутність електроенергії на окремих об’єктах «Інфоксводоканалу» тимчасово припинено водопостачання в частині Одеси та населених пунктах Одеського району. Енергетики працюють над якнайшвидшим відновленням електропостачання, після чого подачу води буде стабілізовано.
У ряді одеських будинків 18 грудня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
ювети на вул. Добровольців і в Михайлівському сквері тимчасово не працюватимуть зв’язку із проведенням технічного обслуговування устаткування.
Після масованого нічного обстрілу 13 грудня енергетики всієї Одещини безперервно працюють над відновленням пошкодженого обладнання. Світло вже подали майже всім споживачам, однак через роботу мереж у граничному режимі в частині Одеси та Одеського району можливі вимушені аварійні відключення, особливо у пікові години навантаження.
Представники «Інфоксводоканалу» розʼяснили ситуацію з від.сутністю води у двох районах Одеси.
У ряді одеських будинків 17 грудня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Російські повітряні атаки стали причиною складної ситуації в енергосистемі Одеської області.
В Одесі продовжують розширювати мережу бюветів як надійних резервних джерел води на випадок блекаутів і перебоїв з водопостачанням. У Пересипському районі вже розпочалося будівництво нового бюветного комплексу на вулиці Академіка Сахарова — наразі на об’єкті заливають фундамент майбутньої споруди.
Комунальне підприємство «Сервісний центр» повідомляє про призупинку роботи одного з бюветних комплексів Одеси.
У ряді одеських будинків 16 грудня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Фахівці ДТЕК Одеські електромережі після масованого удару енергетики повернули світло для майже 330 000 родин. Також вдалося відновити живлення обʼєктів критичної інфраструктури.

Сторінки: ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ...
Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.



© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.222