ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Поліція: на Одещині ліквідовано схему переправки ухилянтів
14:32 / 28.11.2024
Правоохоронні органи

ОДЕСА, 28 ЛИСТОПАДА 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одеській області правоохоронці викрили схему переправлення чоловіків за кордон, яку організували військовослужбовець з рідним дядьком.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

В повідомленні правоохоронців сказано:

Зловмисників затримали під час реалізації однієї з оборудок, яку вони оцінили у 3500 доларів. Ділкам повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи. Їм загрожує до дев'яти років позбавленням волі з конфіскацією майна.

Слідчі слідчого управління ГУНП в Одеській області спільно зі співробітниками Управління СБУ в Одеській області та оперативниками Подільського прикордонного загону встановили, що 24-річний військовослужбовець за контрактом разом зі своїм 38-річним дядьком організували незаконне переправлення чоловіків до невизнаної Придністровської Молдавської Республіки. Свої послуги родичі оцінили у 3500 доларів, з яких дві треба було заплатити їм заздалегідь, а решту – після перетину кордону.

Правоохоронці затримали ділків у процесуальному порядку, щойно один із «клієнтів» за домовленістю зі своїми «перевізниками» приїхав до них в один із населених пунктів Подільщини і передав завдаток.

На місці події були виявлені ще троє чоловіків призовного віку, які в такий самий спосіб очікували на своє переправлення через державний кордон.

У племінника з дядьком та за місцями їхнього мешкання слідчі в якості речових доказів вилучили кошти, отримані в протиправний спосіб, та мобільні телефони з інформацією, що має значення для слідства.

На підставі зібраних доказів слідчі повідомили фігурантам про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України – в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництві такими діями та сприянні їх вчиненню вказівками, вчинених з корисливих мотивів. Цей злочин карається позбавленням волі на строк до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в сумі 605600 гривень.

Слідство триває. Всі обставини встановлюються.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Одеська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

Відносно чоловіків, які намагались незаконно перетнути держаний кордон України, складені протоколи за статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які скеровані до суду.


Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.

Останні новини:
16:25 28.11.2024
15:42 28.11.2024
13:17 28.11.2024
12:06 28.11.2024
11:13 28.11.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.019