ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Сьогодні стартувало нове електронне опитування щодо перейменування вулиць Одеси
11:33 / 25.04.2023

ОДЕСА, 25 КВІТНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – 25 квітня почалось електронне опитування одеситів про перейменування об'єктів топоніміки міста.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

З 25 квітня до 25 червня 2023 року проходитиме електронне громадське обговорення з питань перейменування об’єктів топоніміки м. Одеси.

Обговорення проводиться, враховуючи рекомендації історико-топонімічної комісії при Виконавчому комітеті Одеської міської ради від 02 березня 2023 року, з метою врахування думки територіальної громади міста Одеси.

Електронне обговорення проводитиметься на вебпорталі Одеської міської ради «Соціально активний громадянин»: citizen.omr.gov.ua у спеціальному електронному сервісі «Громадське обговорення». Процес електронного обговорення відображається в режимі реального часу.

Обговорення проводится відповідно до Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій (постанова Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989).

Протягом 2-х (двох) місяців — з 25 квітня до 25 червня 2023 року — будуть проводиться консультації із громадськістю у формі електронного громадського обговорення з питань перейменування об’єктів топоніміки на території міста Одеси.

Протягом 1-го (одного) місяця — до 24 травня 2023 року включно – до спеціальної форми на вебпорталі можна внести зауваження та пропозиції, які автоматично передаються на опрацювання до Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради.

До участі в електронному обговоренні допускаються члени територіальної громади м. Одеси, які на момент обговорення досягли вісімнадцяти років та місце проживання яких зареєстровано / задекларовано на території м. Одеси.

Електронний сервіс «Громадське обговорення» є загальнодоступним та передбачає створення особистого онлайн-кабінету для здійснення процедури електронного обговорення.

Для створення онлайн-кабінету на вебпорталі здійснюється реєстрація користувача із використанням електронної автентифікації користувача у сервісі електронної автентифікації інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA за допомогою кваліфікованого електронного підпису (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), сервісу Дія.Підпис, BankID НБУ тощо та заповнення на вебпорталі додаткових полів відповідної форми шляхом внесення такої інформації:

- дата народження;

- адреса місця проживання;

- контактні дані для зв’язку з користувачем:

а) адреса електронної пошти;

б) номер мобільного телефону.

Електронне обговорення проводиться по кожному об’єкту топоніміки окремо шляхом вибору відповіді «Так» / «Ні» у спеціальній формі.

ПЕРЕЛІК об’єктів топоніміки на території міста Одеси, що пропонуються для перейменування та виносяться на електронне громадське обговорення в період з 25 квітня до 25 червня 2023 року

НА вебпорталі citizen.omr.gov.ua їх реєстраційні номери: з 2023-25 до 2023-39


Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.

Останні новини:
12:42 08.11.2024
11:35 08.11.2024
11:02 08.11.2024
10:02 08.11.2024
09:59 08.11.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 2.054