ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Новини
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Новини
Новини
Зведення Міністерства оборони України про бойові втрати російських окупантів внаслідок агресії проти нашої країни.
Вечірнє звернення Президента України Володимира Зеленського від 22 травня 2024 року.
Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію станом на 16.00 від 22 травня 2024 року.
Одеситів дуже просять 23 травня відвідати пункти здачі крові.
У ряді одеських будинків 23 травня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Торгівельні павільйони Промтоварного ринку «7 кілометр» пропонують великий асортимент товарів для шиття.
У ряді одеських будинків 22 травня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Виноробне підприємство SHABO презентувало Ice Wine – переможця міжнародних конкурсів та дегустацій.
Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.
Збройні Сили України повідомили про зміни оперативної ситуації за останню добу.
14-17 травня в Одесі проводився Кубок України зі стрибків на батуті, в якому взяли участь 55 найсильніших спортсменів з 5 областей України.
Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час.
Курси обміну валют, встановлені банками на ранок 22 травня, а також актуальні курси обміну на одеській «книжці» і «7 кілометрі».
Питання проведення оздоровчого сезону в Одесі обговорили на нараді під керівництвом мера міста.
Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.
Департамент міського господарства Одеської міської ради опублікував адреси, за якими на сьогодні намічені роботи з благоустрою на дорогах та тротуарах.
Представники Військово-Морських Сил Збройних Сил України повідомили про обстановку в Чорному та Азовському морях.
В Одесі судитимуть 19 учасників організованої злочинної групи, які під виглядом міжнародного інвестиційного холдингу ошукували громадян України та іноземців.
Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.
Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію щодо протидії російській активності в повітрі у південних регіонах нашої країни.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 ...
Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011