ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Новости
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Новости
Новости
Речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров повідомив про обстановку в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.
Колишньому народному депутату Маркову повідомлено про підозру в публічній пропаганді військової агресії РФ.
Працівники Промтоварного ринку «7 кілометр» взяли участь у передачі гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям та нашим захисникам.
Речник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив про успіх херсонських партизан.
Звернення Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з нагоди набуття нашою країною статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу.
Українськими ювенальними прокурорами розпочато кримінальні провадження за фактами варварських обстрілів житлових будинків та інших злочинів російських окупантів, внаслідок яких вже загинуло щонайменше 338 дітей.
Звернення Президента України Володимира Зеленського перед спільнотою провідних освітніх закладів Ізраїлю від 23 червня 2022 року.
Зведення Міністерства оборони України про бойові втрати російських окупантів внаслідок агресії проти нашої країни.
Управління дорожнього господарства Одеської міської ради опублікувало адреси, за якими на сьогодні намічені ремонтні роботи на дорогах, і принесло вибачення за заподіяні незручності.
Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.
Речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров повідомив про обстановку в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.
Речник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив про обстановку в регіоні.
Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію станом на 06:00 від 24 червня 2022 року.
Звернення Президента України Володимира Зеленського до учасників саміту ЄС після надання Україні статусу кандидата на членство від 23 червня 2022 року.
Голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко у своєму вечірньому відеозверненні розповів про обстановку в регіоні.
Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію станом на 18:00 від 23 червня 2022 року.
Одеський міський голова Геннадій Труханов спростував фейк про розміщення у медичних закладах військових об'єктів.
Речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров повідомив про обстановку в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.
Звернення Президента України Володимира Зеленського до студентської спільноти ключових університетів Канади.
Служба безпеки України заблокувала схему привласнення комплектуючих до бойових літаків на одному з одеських державних підприємств.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Одеські музиканти під час ракетних атак записали україномовний сингл
Українські музиканти, залишаючись у рідній Одесі, презентували світові новий реліз-триплет. Співачка Людмила Мазур разом із саундпродюсером PlusStepper робили запис власного синглу Richka «Річка» під час сирен повітряної тривоги та гучних вибухів по всій країні. «І це символічно. Адже сила духу нашого народу та світла душа української пісні перемагають агресію» — надсилають музиканти свій меседж. Peace and Love є головним лейтмотивом реггі Reggae і Dub музики, у стилістиці якої працюють музиканти з Одеси. А концепція миру і любові і є тим вектором, що наразі так потрібен кожному.© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.038