ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Первые общественные слушания по проблемам молодежи пройдут в Николаеве 15 декабря
11:07 / 13.12.2006

НИКОЛАЕВ, 13 ДЕКАБРЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Первые общественные слушания по проблемам молодежи «Состояние и перспективы развития молодежной политики» пройдут в Николаеве 15 декабря. Мероприятие состоится в сессионном зале городского совета. Начало – в 15:00. Об этом корреспонденту ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-центре горисполкома.

Общественные слушания были инициированы рядом молодежных общественных организаций Николаева и поддержаны городским головой Владимиром Чайкой.

Во время слушаний планируется обсудить состояние и перспективы развития молодежной политики города, проект «Городской комплексной программы «Молодежь» на 2007 – 2011 годы». А также выслушать инициативы молодежных организаций и групп, в частности, по увеличению финансирования молодежных программ до 500 тыс. грн., созданию Городского центра молодежной политики, а также создания молодежного совета Николаева.

По результатам слушаний предполагается принять рекомендации депутатам городского совета и чиновникам горисполкома.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
16:07 14.01.2026
15:40 14.01.2026
15:09 14.01.2026
14:32 14.01.2026
13:43 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.196