ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
ВІТАННЯ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З НАГОДИ 77-ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ ОДЕСИ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ
09:42 / 11.04.2021
Общество

Шановні одесити!
Сьогодні ми відзначаємо дату героїчного визволення Одеси від нацистських окупантів.
10 квітня 1944 року в ході Одеської операції бойові підрозділи 3-го Українського фронту під командуванням нашого земляка Родіона Яковича Малиновського звільнили рідне місто.
Захисники Одеси не тільки вигнали нацистських окупантів з нашої землі, а й врятували від руйнування та знищення будівлі Оперного театру, Будинку вчених, Одеської державної бібліотеки, філармонії, Воронцовського палацу, промислових підприємств, причалів і складів морського порту, зберігши видатні пам’ятки для нащадків.
Через звитягу своїх захисників та визволителів, їхню мужність та патріотизм Одесу одним з перших міст в країні оголосили містом-героєм.

Сьогодні поруч з нами мешкають ветерани тієї війни. Низький уклін їм за подвиг, за їхню повоєнну роботу, пов’язану з вихованням молодого покоління, відповідальну та міцну громадянську позицію.

Для мене та моєї родини – це не просто офіціоз, а важливий дорогий день.

Цього року ми відзначаємо річницю визволення Одеси в умовах карантину. Тому варто пам’ятати, що свято, перш за все, – в наших серцях та пам’яті.

Отже, давайте в цей день, дотримуючись усіх карантинних вимог та обмежень, згадаємо захисників, які визволили Одесу, наших близьких, що пережили воєнні часи; ще раз подивимося фото із старого альбому, обов’язково зателефонуємо батькам, старшим друзям, вчителям. А може, знову перегорнемо сторінки заповітних книг, заглибившись в історію улюбленого міста, розповімо про це дітям і онукам, подивимося старі, улюблені фільми «золотого фонду».

Дай Боже усім нам в ці складні дні сили, мужності і мудрості наших героїчних земляків, які 77 років тому захистили Одесу!

Миру та здоров’я, дорогі земляки!

З повагою,

голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький


Комментарии

Нет комментариев
Контрольный код: *
 
 
введите, пожалуйста, буквы, которое вы видите слева
Ваше имя: *   Ваш e-mail:
Комментарий: *
Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
РОЗДУМИ ДО ЗАУВАЖЕННЯ: КОНСЕНСУС ЧИ КОНФЛІКТ?
Нещодавно Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив на необхідності привести у відповідність до мовного закону гімн Одеси, у якості якого рішенням Одеської міської ради затверджено "Песню об Одессе" з оперети Дунаєвського «Біла акація», і це змусило мене у черговий раз замислитися про ситуацію, що склалася сьогодні в Україні навколо мовного питання.

«Історії, які залишаться з нами…»
Напередодні Дня пам’яті та примирення в Україні та Дня перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні, 6 травня в Одеській національній науковій бібліотеці відбулася презентація книжки «Історії, які залишаться з нами…» та зустріч з авторкою Вікторією Коритнянською, молодою талановитою письменницею, журналісткою, членом Одеської літературної студії «Зелена лампа».

Последние новости:
17:56 07.05.2021
17:34 07.05.2021
17:04 07.05.2021
16:32 07.05.2021
15:43 07.05.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.024