ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
ВІТАННЯ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З НАГОДИ 77-ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ ОДЕСИ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ
09:42 / 11.04.2021
Общество

Шановні одесити!
Сьогодні ми відзначаємо дату героїчного визволення Одеси від нацистських окупантів.
10 квітня 1944 року в ході Одеської операції бойові підрозділи 3-го Українського фронту під командуванням нашого земляка Родіона Яковича Малиновського звільнили рідне місто.
Захисники Одеси не тільки вигнали нацистських окупантів з нашої землі, а й врятували від руйнування та знищення будівлі Оперного театру, Будинку вчених, Одеської державної бібліотеки, філармонії, Воронцовського палацу, промислових підприємств, причалів і складів морського порту, зберігши видатні пам’ятки для нащадків.
Через звитягу своїх захисників та визволителів, їхню мужність та патріотизм Одесу одним з перших міст в країні оголосили містом-героєм.

Сьогодні поруч з нами мешкають ветерани тієї війни. Низький уклін їм за подвиг, за їхню повоєнну роботу, пов’язану з вихованням молодого покоління, відповідальну та міцну громадянську позицію.

Для мене та моєї родини – це не просто офіціоз, а важливий дорогий день.

Цього року ми відзначаємо річницю визволення Одеси в умовах карантину. Тому варто пам’ятати, що свято, перш за все, – в наших серцях та пам’яті.

Отже, давайте в цей день, дотримуючись усіх карантинних вимог та обмежень, згадаємо захисників, які визволили Одесу, наших близьких, що пережили воєнні часи; ще раз подивимося фото із старого альбому, обов’язково зателефонуємо батькам, старшим друзям, вчителям. А може, знову перегорнемо сторінки заповітних книг, заглибившись в історію улюбленого міста, розповімо про це дітям і онукам, подивимося старі, улюблені фільми «золотого фонду».

Дай Боже усім нам в ці складні дні сили, мужності і мудрості наших героїчних земляків, які 77 років тому захистили Одесу!

Миру та здоров’я, дорогі земляки!

З повагою,

голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький


Комментарии

Нет комментариев
Контрольный код: *
 
 
введите, пожалуйста, буквы, которое вы видите слева
Ваше имя: *   Ваш e-mail:
Комментарий: *
Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Одеські музиканти під час ракетних атак записали україномовний сингл
Українські музиканти, залишаючись у рідній Одесі, презентували світові новий реліз-триплет. Співачка Людмила Мазур разом із саундпродюсером PlusStepper робили запис власного синглу Richka «Річка» під час сирен повітряної тривоги та гучних вибухів по всій країні. «І це символічно. Адже сила духу нашого народу та світла душа української пісні перемагають агресію» — надсилають музиканти свій меседж. Peace and Love є головним лейтмотивом реггі Reggae і Dub музики, у стилістиці якої працюють музиканти з Одеси. А концепція миру і любові і є тим вектором, що наразі так потрібен кожному.

Последние новости:
19:57 24.05.2022
18:27 24.05.2022
18:11 24.05.2022
17:30 24.05.2022
17:06 24.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.028